A Budaörsi Bridzsklub felhívása a budaörsi civil szervezetek részére

A koronavírus-járvány elleni küzdelem összefogást és lemondást kíván, tőlünk, civil szervezetektől is. Budaörs város évről évre pályázaton keresztül is támogatja a budaörsi civil szervezeteket. A Budaörsi Bridzsklub SE most azzal a kezdeményezéssel fordul az érintett helyi civilszervezetekhez, hogy a 2020-as önkormányzati pályázati támogatásról a járvány elleni védekezés, a koronavírus hatásainak mérséklése érdekében mondjunk le, hogy az erre tervezet összeget Budaörs az idősek, a hátrányos helyzetűek megsegítésére, a járvány idején létfontosságú munkát végzők munkájának támogatására fordítsa. Egyesületünk az idén nem pályázik önkormányzati támogatásra, erre kérjük a többi civil szervezetet is!

Mindannyiunkat nyilván nehéz helyzetbe hoz a járvány, az esetleges pályázati támogatás ezen biztosan enyhítene valamelyest, de ebben a kivételes helyzetben az a város, az itt élők, így végső soron a civil szervezetek érdeke, hogy a koronavírus elleni védekezésre összpontosítsuk az erőforrásokat. Most ez az első. Bízunk benne, hogy minél többen csatlakoznak kezdeményezésünkhöz.

Budaörs, 2020. március 31.

A Budaörsi Bridzsklub SE nevében:
Kovács Gergely, elnök